Tábor

Bc. Monika Kubecová

Registrovaný nutriční terapeut

Telefon: 733 646 452
E-mail: kubecova@systemah.cz
Bankovní spojení: 2647910063/0800
VS: číslo vašeho mobilního telefonu

Facebook

Kde mě najdete a kdy ordinuji

Ze zdravotních důvodů pouze po domluvě na čísle 733 646 452
nebo e-mailem kubecova@systemah.cz.

O mně

  • Věk: 24 let
  • Výška: 171 cm
  • Váha 65 kg

To, čemu se dnes naplno věnuji, odstartovaly moje tehdejší trávicí problémy a s tím spojené špatné výsledky jaterních testů. Vedle návštěv lékařů jsem se začala intenzivně zajímat o to co, kdy a kolik toho jím. Téma výživy mě následně navedlo na studování fyziologie lidského těla. Začala jsem se zajímat o civilizační choroby a ostatní onemocnění. To mě opět odkazovalo na to, co jíme. Protože jsem se v tomto oboru opravdu našla, rozhodla jsem se studovat vysokou školu obor Nutriční terapeut, kde jsem získala odborné znalosti a kvalifikaci. Ráda lidem vysvětluji, jak to s výživou opravdu je a že ne všechno, co se okolo říká je pravda. Těch mýtů je stále příliš, chci je vyvracet.
Systém asistovaného hubnutí mi dává smysl, protože zde není nic nastaveno náhodou. Systém nezakazuje jíst klasická jídla, která máme rádi, protože jak víme, slovo nemůžu, nesmím samo o sobě vzbuzuje pocit omezování a to je pro člověka velmi nekomfortní zóna, v které naprosto přirozeně nelze dlouho vydržet. Jsem moc ráda, když mohu komukoliv pomoci a ráda pomohu i Vám.

Vzdělání

  • SOŠ a SOU Milevsko. Obor: Ekonomika a podnikání
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích. Zdravotně sociální fakulta. Bakalářský obor: Nutriční terapeut
  • Ministerstvo zdravotnictví – Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru nutriční terapeut