Bez sportu to nejde

Zase se ptejte, komu to slouží, protože Vám tedy určitě ne, pokud se Vám nepodaří z těla dostat přebytek metabolické vody, kterou jste si sportem vytvořili. A to je opravdu veliká masa lidí, zejména žen po čtyřicítce, která cvičí až do vyčerpání, a místo toho, aby na hmotnosti ubývala, tak přibývá! Rozsáhleji na stránce Pohyb.

Samozřejmě, že pohyb je důležitý, ale ten přirozený, který slouží Vám ke zdraví a dobré práci Vašeho těla. Ne ten médii diktovaný! Na této vlně nepostradatelnosti sportu se veze ohromné množství lidí, kteří sport zneužívají tvrdí, že to jinak nejde. Ale ono to právě jde a je to v mnoha případech mnohem zdravější, než tím sportem!

A proč Vám nikdo neříká, že musíte vyhnat tu přebytečnou vodu? No bohužel dojdete k tomu, že jednak ani neví, o čem je řeč, ale hlavně nikdo nestojí o to, abyste vy věděli, jak je to doopravdy, protože pak by se to tom netočily tak velké peníze!

Pokud Vás někdo bude vehementně přesvědčovat o tom, že sport je nutný, pak víte, že o věci naprosto nic neví. Jděte od něho pryč. Ani milionkrát opakovaná lež se nestane pravdou.

Udělejte si jednoduchou kontrolu. Pokud nemáte o 2 dny po sportu déle o 200g méně, pak necvičte, protože Vaše tělo nedokáže vyrobenou metabolickou vodu odbourat. Je to jednoduché.