FranchisingVážené kolegyně,
dovolte mi Vás informovat o možnosti práce metodou Systém asistovaného hubnutí®.
Jedná se o způsob vedení klienta, při kterém využíváme rozšířenou léčebnou výživu a jen základním jídlem a bez sportu vracíme vychýlený zdravotní stav člověka do normálu včetně glykemie, kyseliny močové, cholesterolu, ale i krevního tlaku.
Samy víte, kolik lidí cvičit nemůže, protože je před operacemi, po nich a nebo jim cvičení nepřináší kýžený výsledek.
My to ale již umíme nastavit tak, že cvičení nepotřebujeme a jen základním jídlem, bez vylučování jakýchkoli surovin z jídelníčku, opravujeme těla.
Systém asistovaného hubnutí® vede klienta k dennímu sestupu 100-300g denně, aniž by přestal jíst řízek s kaší, roštěnou s rýží, rajskou s knedlíky či oříšky. Nevylučujeme žádné potraviny ze stravy a nejedná se o dietu v tom přeneseném slova smyslu, ve kterém ho nyní všichni chápou.
Pokud si nyní říkáte, jak to tedy děláme, tak je čas, abyste se mi ozvala na telefon 604 219 187 a popovídaly si o tom, protože ono to prostě slovy sdělit nejde.
Systém asistovaného hubnutí® je sciente fiction v praxi a bude to trvat ještě minimálně 50 let, než to větší počet lidí pochopí, ale již je nás třeba nyní!
Rychlokvašky přebraly totálně vedení, lidé tloustnou co pokus o zhubnutí a jim se to ještě hodí do krámu.
My jsme ale diplomovaní nutriční terapeuti, kteří dokáží s jídlem zázraky a je potřeba, aby nás bylo více.
Proto si dovoluji Vás oslovit a doufám, že Vám lidé nejsou jedno a rozšíříte naše řady!
Vytvořila jsem k tomu nyní obsolutně jednoduché podmínky, protože dříve jsem franchisu prodávala za dopředu složené peníze, ale vzhledem k tomu, že jsem zjistila, že vy, vzdělaní lidé, nemáte žádné peníze, což je hrůza!, tak jsem se rozhodla to přepracovat a nyní je nákup franchisy možný na splátky a podmínky tak jednoduché, že je to jen o chuti pracovat a vydělat si peníze.

Hledám odvážné terapeutky, které se nesmiřují s daným stavem věci a chtějí pomoci prakticky.

Pokud chcete pracovat na vysoké úrovni, naučte se používat metodu SAH® a pomáhejte lidem!

Franchisu můžete zakoupit za měsíční spátky 2000,- Kč, měsíční paušál je 5000,- Kč, což je nejlevnější franchisa, kterou si můžete pomoci k vysokým výdělkům.
Pro více informací mne kontaktujte na telefonu 604 219 187 a nebo pište na e-mail: namestkova@systemah.cz.

Vaše

Lenka Náměstková, DiS.
Diplomovaný nutriční terapeut
pracující metodou
Systém asistovaného hubnutí®