FranchisingCo je na naší práci krásné?

To, že se mladík, který touží být vojákem a nechtějí ho přijmout, protože má z neznámého důvodu špatné jaterní testy a u lékařů chodí od čerta k ďáblu, stane vojákem, protože po nasazení SAH® už nemá špatné jaterní testy.
To, že ze stavu stolice 5x denně, hypertenze, zvýšená glykemie, kyselina močová, cholesterolémie a léky za 1711,- Kč dostaneme člověka do stavu stolice 1 x denně, bez hypertenze, glykemie v normálu, bez cholesterolémie, se sníženou hodnotou kyseliny močové a léků za 111,- Kč.

Kazuistika

To, že pacientovi při hemochromatóze hrozilo pouštění žilou, ale po nasazení SAH® se hodnoty Glykemie: 6,5 , HbA1c 36 Fe: 51,8 vrátily na Glykemie 4,9 , HbA1c 26 a Fe 24,3!!!
To, že žena, která přichází s nadváhou a říká – 3 roky jsem nesnědla knedlík, tak po nasazení SAH®, i když již ten knedlík jí, nemá nadváhu.
To, že ženy, které cvičily bez výsledku a trpěly nadváhou, se i bez cvičení nadváhy zbavily a umí si udržet hmotnost.
To, že vaše kancelář může vypadat takto.
To, že na ni máte.
To, že v ordinaci lidé najdou na slovo vzatého odborníka.
To, že si svůj čas mohu řídit podle svého.
To, že měníme lidem životy k lepšímu!

Co není pěkné!

To, že na počátek musím mít „finanční polštář“ alespoň v podobě někoho, kdo mně podrží, než si lidé najdou, že v dané lokalitě pracuji.
To, že budu muset odborníkům oponovat, když budou opakovat ty své 60-70 let staré nesmysly.
To, že když nepracujete, nejsou peníze, ale to je prostě všude.

Milá kolegyně,

dovolte mi, abych se představila. Jmenuji se Lenka Náměstková a již přes 10 let se věnuji práci s klienty jako nutriční terapeut. Jsem moc ráda, že jste se i Vy, stejně jako já před lety, rozhodla vydat touto cestou a pomáhat lidem řešit jejich problémy s váhou. Možná se za několik let vidíte v ordinaci jako zaměstnankyně nemocnice, která bude do úpravy stravování nutit pacienty kteří možná sami ani nechtějí. A to s nízkým platem, pevnou pracovní dobou a nemožností si ji jakkoli přizpůsobit vlastním potřebám.

Co kdybych Vám ale řekla, že to jde i jinak? Že můžete být svou vlastní paní, pomáhat klientům, kteří chtějí ve svém životě něco změnit, vydělávat zajímavé peníze a navíc si svůj čas zorganizovat tak, jak bude vyhovovat Vám. Máte šanci využít své znalosti a zkušenosti a stát se součástí sítě nazvané Systém asistovaného hubnutí®, díky němuž si můžete otevřít vlastní ordinaci v regionu, ve kterém žijete. Stanete se nezávislou podnikatelkou, která si sama určí, jakou cestou se její kroky k úspěchu budou ubírat.

Na českém trhu funguje celá řada konceptů, které svým klientům slibuje takřka zázračné výsledky. Bohužel realita je taková, že dlouhodobě nefungují a jsou to tito klienti, kteří stále na váze přibírají. V konceptu Systém asistovaného hubnutí® k jejich problémům a hlavně k jejich řešení přistupujeme zcela jinak. Co takhle se zamyslet nad tím, zda právě pro Vás není ten správný čas seznámit se s metodou Systému asistovaného hubnutí®?

Co to vlastně je?

Jedná se o způsob vedení klienta, při kterém využíváme rozšířenou léčebnou výživu a jen základním jídlem a bez sportu vracíme vychýlený zdravotní stav člověka do normálu včetně glykemie, kyseliny močové, cholesterolu, ale i krevního tlaku.

Sama víte, kolik lidí cvičit nemůže, protože je před operacemi, po nich a nebo jim cvičení nepřináší kýžený výsledek. My to ale již umíme nastavit tak, že cvičení nepotřebujeme a jen základním jídlem, bez vylučování jakýchkoli surovin z jídelníčku, opravujeme těla.

Systém asistovaného hubnutí® vede klienta k dennímu sestupu 100-300g denně, aniž by přestal jíst řízek s kaší, roštěnou s rýží, rajskou s knedlíky či oříšky. Nevylučujeme žádné potraviny ze stravy a nejedná se o dietu v tom přeneseném slova smyslu, ve kterém ho nyní všichni chápou. Systém asistovaného hubnutí® je science fiction v praxi a bude to trvat ještě minimálně 50 let, než to větší počet lidí pochopí, ale již je nás třeba nyní!

My jsme ale diplomovaní nutriční terapeuti, kteří dokáží s jídlem zázraky a je potřeba, aby nás bylo více.

Proto si dovoluji Vás oslovit a doufám, že Vám lidé nejsou jedno a rozšíříte naše řady! Hledám odvážné terapeutky a terapeuty, kteří se nesmiřují s daným stavem věci a chtějí pomoci prakticky.

Pokud Vás zajímá více informací o tom, co a jak děláme, či jak se k nám můžete připojit, není nic jednoduššího, že si domluvit schůzku, kde Vám všechno vysvětlím. Kontaktovat mne můžete buď na telefonním čísle 604 219 187, nebo prostřednictvím emailu namestkova@systemah.cz.

Těším se na setkání s Vámi

Vaše

Lenka Náměstková, DiS.
Diplomovaný nutriční terapeut
pracující metodou
Systém asistovaného hubnutí®