S námi rozhodně nedáte do týdne dolů 10 kg, ale když budete chtít dosaženou váhu udržet,

tak už to budete umět

Také máte rádi pohádky? Kdo by neměl! Vždyť v nich se stávají ty nejkrásnější zázraky. V realitě denního života je to už horší. I když – také to nemusí být pravda. Otevřete časopis nebo internet a už se na vás valí informace o zázračných účincích přípravků na hubnutí. Zázrak to může být tak akorát v tom čísle, které si přečtete u ceny výrobku.

Takové zázraky my u nás nemáme! Proč? Protože možná fungují, ale jen velmi krátkou dobu. Stejně jako třeba to kouzlo v pohádce. U odborníků přes výživu – nutričních terapeutů SAH – tohle prostě nenajdete.

Říká se, že opakování je matka moudrosti a cvičení dělá mistra.

Když už se jednou člověk něco naučí, tak to nezapomíná. A když je to činnost, kterou si sami osvojujeme minimálně po celý měsíc, tak se z ní stává návyk. Pak už není třeba nad vším důkladně přemýšlet a jde to samo.

Proto máme nastavenou nabídku na vedení klientů vždy na měsíc. Den po dni, jídelníček za jídelníčkem, každý úspěch v sestupu hmotnosti prožíváme s vámi. Nešetříme pochvalou a ani podporou při vašich každodenních starostech. Není to jenom o několika listech papíru, které si odjinud přinesete domů a pak nevíte kudy kam. My jsme s vámi opravdu v denním kontaktu.

Po skončení vašeho boje s nadbytečnými kilogramy pak připojujeme jeden velký bonus. Víme, jak dál! Jak si dosaženou hmotnost udržet a přitom si jídlo dál užívat.

Nastavení návyků, naše know how a podpora je jedna strana rovnice. Na druhé straně rovnice je váš úspěch, spokojenost a to, že víte jak.