Jídlo je radost!

Kolikrát za život vás napadla myšlenka: „co bychom z toho života měli, kdybychom se ani najíst nemohli…“? Pro spoustu z nás je právě jídlo jedna z nejpříjemnějších činností a radostí. A proč ne? Proč mít v jídle nepřítele? Vůně, chuť a barva jídla je přece radost!

Jídlo totiž může pracovat pro nás a ne proti nám!

Pokud ale jídlo během dne zařadíme nevhodně – v nesprávný čas – nejen, že se nám v těle nevytráví tak, abychom využili všechny jeho živiny, ale může nám i ublížit! Proto vám rády nastavíme takový stravovací režim, který bude výživný, vašemu tělu prospěšný a nebude vás omezovat ve výběru surovin.

Jídlo si vychutnejte, nevyčítejte a nikdy nezakazujte! Nikdy nedržte diety, abyste zhubli. Dieta, u které jsou zakázané běžné potraviny, se nedá vydržet navždy, a proto je její efekt krátkodobý. Pokud se už na začátku diety budete nutit do rádoby „zdravých potravin“, tak se s největší pravděpodobností budete těšit na moment, kdy se konečně budete moci „normálně najíst“. V takovém případě se zbytečně netrapte a skončete hned, i když váha dietou klesne. Po návratu do běžné stravy se vaše hmotnost zase navýší.

Naučte se „normálně jíst“ a mějte z jídla radost, i když hubnete…! My vám řekneme, jak na to!